Otwórz oddział DeliGoo i zbuduj własny biznes szybciej!

Dowiedz się więcej

Inwestycja już od 10 000 zł

Tylko tyle wystarczy do otwarcia Twojego biznesu we współpracy z nami

Sprawdzony model biznesowy

Już od 2017 roku potwierdzam skuteczność naszego modelu, działamy w 24 miastach i cały czas otwieramy kolejne

Osiągaj zyski nawet już od pierwszego miesiąca

Z wykorzystaniem naszego doświadczenia i know-how możesz zarabiać już od pierwszego miesiąca działalności

Najlepsze narzędzia na rynku

Naszym kluczem do sukcesu jest technologia, która automatyzuje optymalizację procesów logistyki miejskiej i zarządzania oddziałem

Dołacz do sieci i skorzystaj na partnerstwie

Już od pierwszych dni otwarcia oddziału otrzymasz gotowe umowy z naszymi klientami
DeliGoo

Dlaczego DeliGoo?

Jesteśmy liderem na rynku polskim w obszarze logistyki miejskiej i rozwoju uniwersalnych oddziałów kurierskich. Zapewniamy biznesom z branż gastronomicznej, e-commerce, e-grocery czy reatil skuteczny i błyskawiczny serwis logistyki miejskiej.

Działamy na rynku od 2017 roku, przez ten czas zdobyliśmy szeroką wiedzę na temat rynku, zbudowaliśmy unikalne know-how oraz zaawansowane narzędzia optymalizacji i automatyzacji procesów dostaw.

Zaufali nam

Decathlon
Furgonetka
Hebe.png
Bobby Burger
Subway
Manekin
Krowarzywa
DaGrasso
KOKU Sushi
Pasibus
FALLA
Cukiernia Sowa
Pierogarnia Stary Młyn
Ciasto i Farsz
BERLIN DÖNER KEBAP
Bobby Burger
Subway
Manekin
Krowarzywa
DaGrasso
KOKU Sushi
Pasibus
FALLA
Cukiernia Sowa
Pierogarnia Stary Młyn
Ciasto i Farsz
BERLIN DÖNER KEBAP
Dołącz do nas

Poznaj opinie naszych partnerów

 • Otworzenie tego typu biznesu w małym mieście wydawało się ryzykowną decyzją, jednak okazało się że to był strzał w dziesiątkę. Właściwie każdy klient mierzył się z podobnymi problemami i nasza usługa trafiła na podatny grunt.
  Katarzyna
  Katarzyna
  Partner z Elbląga
 • Planowałem powrót do Gdańska, miasta z którego pochodzę i szukałem pomysłu na otwarcie biznesu na miejscu. Niespodziewanie pojawiła się okazja otwarcia oddziału z perspektywą rozwoju dużej skali działania. To była świetna decyzja, zdobyłem mnóstwo klientów i zrealizowałem mój plan w 100%.
  Arek
  Arek
  Partner z Gdańska
 • W moim mieście już od kilku lat budowałem lokalny portal do zamawiania jedzenia wraz z dostawą. Jednak dopiero dołączenie do sieci, wykorzystania narzędzi dostarczonych przez DeliGoo pozwoliło mi zwiększyć skalę działania kilkukrotnie i zapewnić najwyższą jakość usługi.
  Mateusz
  Mateusz
  Partner z Torunia
Już kilkadziesiąt osób otworzyło z nami swój biznes, dołącz do nich i zarabiaj na prężnie rosnącym rynku dostaw, ilość pozostałych miast jest ograniczona!
Dołącz do DeliGoo

Przewagi DeliGoo dzięki którym Ty również osiągniesz sukces

 • Sprawdzone rozwiązania
  Sprawdzone rozwiązania
  Stabilny i sprawdzony model biznesowy, rozwijamy nasz produkt od ponad 4 lat i dostarczamy usługę na już wyłącznie sprawdzonych, dopracowanych i skutecznych rozwiązaniach.
 • Automatyzacja
  Automatyzacja
  Dzięki opracowanym przez nas narzędziom, czas niezbędny na administrowaniem oddziałem a w tym: zarządzanie klientami, zatrudnienie kurierów, rozliczenia są w pełni zautomatyzowane i wymagają minimalnego nakładu czasu.
 • Technologia
  Technologia
  Od początku budujemy swoje autorskie rozwiązanie do optymalizacji logistyki miejskiej, tylko tak zaawansowane narzędzia pozwalają dostarczyć usługę wysokiej jakości, znacząco ograniczyć koszty i zbudować dużą skalę działalności.
 • Support
  Support
  Po podpisaniu umowy, dostarczeniu narzędzi i przeszkoleniu, zapewniamy pełne wsparcie przez cały okres współpracy, nasz dział support wspiera partnerów podczas rozwiązania zwykłych, codziennych wyzwań branży logistyki miejskiej.
 • Kwestie formalne
  Kwestie formalne
  Martwisz się od czego zaczniesz, jaką umowę podpiszesz z klientem czy kurierem? Zapewniamy wszystkie niezbędne wzory, regulaminy i wszelkie inne zasoby których będziesz potrzebował w trakcie rozwoju skali działalności.
 • Partnerstwo sieciowe
  Partnerstwo sieciowe
  DeliGoo obsługuje w całej Polsce już setki klientów w tym wiele sieci z branży gastronomicznej czy reatil. Już na początku współpracy otrzymasz od nas gotowe umowy i pierwsze zlecenia do realizacji!

Jesteś zainteresowany, chciałbyś wiedzieć więcej?

Wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na szczegółowe informacje.

Formularz kontaktowy