Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy młodych i ambitnych osób do pracy w charakterze dostawcy ekspresowego. Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, lubisz jeździć samochodem i masz pozytywne nastawienie do wyzwań – PRZEŚLIJ SWOJE CV.

Koniecznie umieść w nim swoje zdjęcie, informacje w jakim wymiarze czasu chcesz pracować oraz klauzulę o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich”. danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

WYBIERZ INTERESUJĄCE CIE MIASTO I WYŚLIJ CV NA ODPOWIEDNI ADRES EMAIL

CO OFERUJEMY?
    1. Kompletne szkolenie, które przygotuje Cię do podjęcia pracy w naszym zespole.
    2. Wyposażenie optymalizujące czas pracy i wykonywane obowiązki:
      • saszetka na przechowywanie gotówki,
      • firmowe akcesoria,
      • zestaw słuchawkowy,
      • specjalistyczną aplikację do błyskawicznej obsługi zleceń.
    3. Wysokie stawki wynagrodzenia + napiwki, średnio 3000 do 4000 miesięcznie dla zatrudnionych na pełen etat.
    4. Całkowity zwrot wydatków na paliwo oraz dodatek eksploatacyjny za własne auto.
    5. Stabilne warunki zatrudnienia, duży wpływ na wysokość własnego wynagrodzenie, bieżący podgląd na osiągnięte wyniki oraz pewną wypłatę.
    6. Dużą samodzielność i grafik pracy uwzględniający Twoje preferencje/możliwości czasowe.
CZEGO OCZEKUJEMY?
  1. Punktualności i rzetelności.
  2. Podstawowej znajomości topografii miasta oraz prawo jazdy kategorii B od co najmniej 1 roku.
  3. Wykorzystania własnego środka transportu.
  4. Smartphone z dostępem do internetu (Android lub iOS).
  5. Mile widziane doświadczenie w pracy jako dostawca.
  6. Dyspozycyjności do pracy:
    • Pełna – w co najmniej pełnym wymiarze etatu, również w weekendy.
    • Ograniczona – w ustalone dni, grafik ustalany na początku miesiąca.
    • W weekendy – piątki, soboty oraz niedziele.
  7. Pozytywne nastawienie do kontaktu z ludźmi 🙂
JAK PRACUJEMY?
  1. Punktualnie odbieramy zamówienia w obrębie miasta i doręczamy je do adresata.
  2. W 100% opieramy się o dane systemu, który kieruje nas od zamówienia do doręczenia.
  3. Mamy stały kontakt i wsparcie koordynatora oraz innych kurierów.