Rozwiązania dla biznesuO nas
deligoo
Blog strona główna

Zakupy dla seniorów! Jak to działa

Zasady działania usługi – “Zakupy dla seniora”.

Miasto Bydgoszcz przy wsparciu partnerów: Media System i Deligoo uruchomiło specjalną usługę, która ma pomóc osobom starszym, samotnym i niepełnosprawnym. Chodzi oczywiście o dostarczenie podstawowych, codziennych produktów i leków. Usługa jest bezpłatna. Koszt zamówionych zakupów, który pokrywa zainteresowany, nie może przekroczyć kwoty 100 złotych. Żywność, środki higieniczne i środki czystości będą kupowane w ilościach niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania osób starszych, w sklepach położonych w najbliższej okolicy ich zamieszkania. Leki kupowane będą na podstawie recept.

Z tej formy mogą skorzystać osoby w wieku powyżej 60 roku życia, samotnie prowadzące gospodarstwo domowe lub mieszkające z drugą osobą z niepełnosprawnościami, długotrwale chorą lub niesamodzielną. Zakupy dostarczone zostaną również do mieszkania osoby z niepełnosprawnością, która ukończyła 18 lat, mieszka w Bydgoszczy i samotnie prowadzi gospodarstwo domowe.

Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 , pod nowymi numerami telefonów, które będzie obsługiwać partner akcji firma MediaSystem: 52 515 35 55 lub 660 240 004

Więcej informacji pod linkiem -> https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/zakupy-dla-seniorow-nowe-zasady/

Masz jakieś pytania?

kontakt@deligoo.pl