logo with text

Ty sprzedajesz, my dostarczamy

Wyręczymy Cię z organizacji dostaw zamówień gastronomicznych

ZAUFALI NAM

Manekin
Da Grasso
FALLA
Hebe
Głodny
Dominium Pizza

DeliGoo to błyskawiczne dostawy tego samego dnia

DeliGoo to rewolucyjne rozwiązanie przyszłości zurbanizowanej logistyki dostaw. Z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak machine learning, VRP czy SI zapewniamy skuteczne rozwiązania w zakresie dostaw w modelu na żądanie.

Łączymy biznes w każdej branży niezależnie od wielkości organizacji aby zapewnić skuteczny i dostosowany do potrzeb serwis szybkich dostaw na każdym etapie ostatniej mili.

Chciałbyś usprawnić logistykę dostaw zamówień z Twojej restauracji? Zaoferować klientom Twojego sklepu dostawę tego samego dnia lub błyskawicznie przesłać dokumenty? DeliGoo jest skierowany do Twojej firmy!

Skuteczne rozwiązania

ai

Sztuczna inteligencja

Aby zapewnić Twojej firmie jak najskuteczniejszy i błyskawiczny serwis dostaw, budujemy nasz system w oparciu o zaawansowane technologie uczenia maszynowego. Nie musisz martwić się planowaniem tras, całym procesem zajmuje się nasz system.
monitoring

Pełna automatyzacja

Wystarczy że przekażesz nam informacje kiedy przesyłka powinna zostać odebrana i kiedy dostarczona oraz kilka podstawowych informacji o przesyłce, cały proces realizacji dostawy odbywa się w automatycznie a Ty możesz śledzić jej postępy.
flota pojazdów

Flota różnych pojazdów

Nie musisz martwić się o wybór środka transportu, to nasz system oparciu o określone parametry zdecyduje jaki środek transportu będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego zlecenia i przydziela je do optymalnego pojazdu.
formy płatności

Wszystkie formy płatności

Nasi kurierzy są gotowi obsłużyć każdą formę płatności Twoich zamówień. Każdy kurier wyposażony jest w terminal płatniczy oraz odpowiedni zasób gotówki dla płatności gotówkowych, Twoi klienci mogą też dokonywać płatności online.
ustawienia

Serwis dostępny 12/7

Usługa dostępna jest we wszystkie dni tygodnia w godzinach od 12:00 do 22:00, Twoi klienci mogą otrzymywać zamówienia już nie tylko w dni powszednie ale również w weekendy!
rachunki

Czytelne rozliczenia

Nasz cennik jest klarowny i elastyczny, cena dostawy zależna jest przede wszystkim o dystansu dostawy i ilości sztuk w zamówieniu. Na koniec każdego okresu otrzymasz zaawansowany raport z opisem każdego zlecenia.

Panel zleceń i API

dashboard

Zapewniamy szybkie dostawy dla wszystkich branż

Jesteśmy obecni w 35 miastach

Istniejące oddziały
Jeśli jesteś zainteresowany usługą dostaw w Twoim mieście, wybierz odpowiedni punkt na mapie i skontaktuj się z nami.

Organizacja dostaw wygodna jak nigdy

Dzięki DeliGoo wprowadzenie oferty dostaw tego samego dnia odbywa się bezkosztowo a sam proces uruchomienia trwa maksymalnie kilka dni

Chcesz zostać kurierem?

Nic prostszego!

courier
kurier opuszcza restauracje

Logistyka dostaw w gastronomii

Pozbądź się zadań związanych z organizacją dostaw z Twojej restauracji i zleć ich obsługę dla DeliGoo.

kurier z hulajnogą

Ekspresowa logistyka dla e-commerce

Dostawa next day dla Twoich klientów to zbyt długo? Z nami zrealizujesz dostawę tego samego dnia a nawet w ciągu 2h!

Deligoo team

O nas

DeliGoo to startup z Polski budowany od podstaw przez specjalistów, dowiedz się więcej o naszej historii.

Masz jakieś pytania?

kontakt@deligoo.pl